Contact

Neem contact op met Speeltuinvereniging Nieuwendam voor meer details over ons werk en hoe je zelf deel kunt nemen.

Monnikendammerplantsoen 12-a

020-6362282

  • Facebook
  • Instagram
IMG_7106 2.jpg
 

Contact opnemen

Je kan ons ook direct mailen: info@spvnieuwendam.nl

arrow&v

Bedankt voor de inzending!

 

Info

Algemene info en vragen             

info@spvnieuwendam.nl                    

tel. 020-6362282

Ereleden                                          

  • Dhr. G.G. de Schepper

  • Mevr. C. Piet-Dolman

Contributie                                      

€ 17,50 per kalenderjaar per gezin

Bankrekening                                  

NL05 INGB 0004 8714 64 - tnv Speeltuinvereniging Nieuwendam

Kamer van Koophandel                

40535390

 

Bestuur

Voorzitter

Harry Wezeman                          

voorzitter@spvnieuwendam.nl 

Penningmeester

Corrie van Ekris

penningmeester@spvnieuwendam.nl

Secretaris

Frans Kooistra

secretaris@spvnieuwendam.nl

Kantine beheer / 2de penningmeester

Joris Brandenburg

joris.brandenburg@gmail.com

Assistent Kantinebeheer

Fred Haarmann

fredhaar@kpnplanet.nl

Bestuurslid

Yvonne Wezeman          

yvonne.Wezeman@upcmail.nl